Jak zrobić zdrowy detoks?

Jeśli czujesz się ociężały i jesteś gotowy na detoksykację organizmu, wykonaj te proste kroki, aby bezpiecznie zakończyć proces.

Zdrowy detoks zaczyna się od tygodnia solidnego jedzenia, które zapewnia organizmowi odżywianie, którego potrzebuje. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest rozpoczęcie detoksu na pusty żołądek, lub co gorsza, pełny żołądek, który jest nadal pełen śmieciowego jedzenia. 

Oprócz przestrzegania zdrowej diety podczas detoksykacji, picie dużej ilości wody jest kluczowe. Woda pomoże wypłukać zanieczyszczenia z organizmu i nawodnić komórki, aby mogły działać z najwyższą wydajnością. Powinieneś pić połowę swojej wagi w uncjach wody każdego dnia (osoba ważąca 150 funtów powinna pić 75 uncji wody dziennie)

Po pierwsze: zacznij od wyeliminowania alkoholu i kofeiny na siedem dni. Te dwie substancje powodują odwodnienie i mogą zakłócić wyniki, które uzyskasz z innych kroków, które podejmiesz podczas detoksu.

Przed rozpoczęciem diety, która wycina pewne pokarmy, zrób kilka badań na temat tego, które pokarmy są najlepsze dla Ciebie do jedzenia i które nie są tak dobre. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://funokay.pl/ .