Jakie zabawy można podjąć na basenie?

Jakie gry można podjąć na basenie? To pytanie pojawia się często i nie zawsze łatwo na nie odpowiedzieć.

Najbardziej oczywistym wyborem jest pływanie, ale poza oczywistym faktem, że będziesz mokry, jak wiele zabawy jest naprawdę zaangażowany w robienie okrążeń? Dla niektórych ludzi, to całkiem relaksujące, ale dla wielu innych może być nudne i jest również niewygoda o konieczności korzystania z mokrego kostiumu kąpielowego jako jedynego środka stroju.

Jeśli chcesz pływać, ale chcesz też coś bardziej rozrywkowego niż tylko próba pobicia swojego ostatniego czasu w okrążeniach, spróbuj zrobić grę w stylu water polo, gdzie masz cele na każdym końcu basenu. Jest to o wiele bardziej aktywne niż tylko przekazywanie czasu z okrążeń, a nawet można zrobić takie rzeczy, jak grając keep-away lub przekazując piłkę tam i z powrotem między kolegami z drużyny.

Co powiesz na zabawę, która wcale nie wymaga zamoczenia? Jedną z popularnych gier w basenie, która nie wymaga zamoczenia, jest cornhole (znana również jako rzut woreczkiem z fasolą). Wszystko czego potrzebujesz to dwa otwory w ziemi i dwa pudełka wypełnione workami z kukurydzą (lub innym rodzajem worków z fasolą), a masz siebie wspaniałą grę letnią. Więcej o sporcie znajdziesz na stronie https://bizsport.pl/ .