Czy kuloty są spodniami tylko na lato?

Kuloty to świetna alternatywa dla spodni czy spódnicy. Przydają się zwłaszcza latem, gdy spędzając czas na świeżym powietrzu nie chcemy borykać się z ograniczeniem w postaci ubrań wokół kostek. Czy jednak muszą być one noszone tylko latem? 

Odpowiedź brzmi nie, i nadszedł czas, aby ponownie przemyśleć sposób, w jaki myślimy o kulotach. To, że nie założysz ich do pracy, nie oznacza, że nie mogą wyglądać profesjonalnie w innych sytuacjach. Na przykład, możesz łatwo nałożyć koszulę zapinaną na guziki na parę kulotów, aby uzyskać bardziej biznesowy wygląd. Opływowy top, który zakrywa uda, tworzy bardziej wyrafinowaną sylwetkę i pozwala uniknąć problemu potencjalnie odkrywczej koszuli widocznej przez spodnie typu culottes.

Nawet jeśli nie nosisz culottes w pracy, nie oznacza to, że nie mogą one nadal wyglądać profesjonalnie. Culottes są zazwyczaj luźne i lejące się wokół kostek, co oznacza, że najlepiej nosić je z płaskimi butami, które nie będą przyciągać zbyt wiele uwagi do Twoich stóp. Jeżeli nosisz je z obcasami, upewnij się, że są one na tyle niskie, że Twoje stopy pozostaną dobrze zakryte przez materiał – nie ma nic gorszego niż to, że wszystko inne w stroju jest z klasą i zestawione, ale Twoje stopy wystają w nim na zewnątrz. Więcej o modzie znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .