Jaką biżuterię ubrać na imprezę?

Kiedy bierzesz udział w wydarzeniu takim jak ślub lub gala z czarnym krawatem, chcesz wyglądać absolutnie najlepiej. Jeśli chodzi o fryzurę, makijaż, strój i dodatki, kuszące może być dodanie do nich blasku. 

Ale tak jak nie założyłabyś dżinsów na wesele, tak samo musisz rozważyć, jaka biżuteria jest odpowiednia do danego wydarzenia. Jeśli masz na sobie sukienkę koktajlową na imprezę, można uciec z bardziej „glam” biżuterię, taką jak duże pierścienie koktajlowe lub śmiałe kolczyki-ale jeśli masz na sobie coś bardziej formalnego, jak suknia balowa, zachować biżuterię prostą i elegancką.

Jeśli chodzi o kolczyki i naszyjniki w Twoim zespole, zastanów się, czy nie będą one konkurować z bardziej przyciągającymi wzrok elementami Twojego stroju. Nie chcesz czuć się tak, jakbyś straciła światło reflektorów na rzecz własnej biżuterii. Na przykład, jeśli masz długi naszyjnik, który będzie na widoku przez cały wieczór, wybierz ćwieki lub małe obręcze do uszu, które nie będą z nim konkurować. Jeśli masz na sobie krótką sukienkę lub top i chcesz mieć długie kolczyki, wybierz zamiast nich krótsze naszyjniki. A jeśli masz już na sobie kilka naszyjników, zdecyduj się na jeden pierścionek zamiast dwóch, aby żaden z nich nie sprawiał wrażenia zbyt dużego. Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://prettyfe.pl/ .