Serwis Dacia Warszawa – dlaczego powinno się umówić na wizytę ze swoim samochodem?

Dbałość o samochód przejawia się nie tylko regularnym czyszczeniu karoserii, dolewaniu płynów i sprawdzaniu poziomu powietrza w ogumieniu, ale również w trosce o regularne serwisowanie. Każdy pojazd jest tak zaprojektowany, by służył swojemu właścicielowi przez wiele lat. Jest to możliwe wtedy, kiedy zgodnie z planem będą wymieniane płyny eksploatacyjne i części, które z czasem naturalnie się zużywają. Dlatego tak ważne jest znalezienie warsztatu, który profesjonalnie zatroszczy się o serwis pojazdu.

Serwis Dacia Warszawa – z których usług warto korzystać regularnie, a z których w określonych sytuacjach?

Pierwszą kategorią usług, jakie proponuje serwis Dacia Warszawa dla nowszych samochodów są przeglądy gwarancyjne. Zgłaszając na nie swój pojazd, zachowuje się gwarancje udzielane przez producenta i w razie usterki można liczyć na jej darmowe usunięcie.  Poza tym serwisując swój samochód zgodnie z instrukcją, utrzymuje się go w optymalnym stanie technicznym. To z kolei zapewnia niezawodność użytkowania, komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Drugą kategorią usług oferowanych przez serwis Dacia Warszawa są naprawy blacharskie, lakiernicze i mechaniczne powstałe w wyniku kolizji, wypadku czy niewłaściwego wykorzystania samochodu. Zadaniem mechaników jest wtedy ocena rozmiaru uszkodzeń i jeśli jest to możliwe, przywrócenie pojazdowi pełnej sprawności. Zaletą takich warsztatów jest współpraca z firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu naprawy z OC sprawcy lub własnego AC można dokonać bezgotówkowo. Serwis Dacia Warszawa świadczy więcej przydatnych usług, jak wymiana opon, czy sprawdzenie pojazdu przed dłuższą podróżą.